Denizbank EFT Saatleri, EFT Günleri

  Uncategorized    19 Mayıs 2019
Yorum Yok

Denizbank başka hesaba para yatırma işlemi olan EFT para transferi şeklidir. Denizbank EFT saati kaça kadar yazımızda açıkladık. İşleminizi tamamladıktan sonra Denizbank EFT ne zaman hesaba geçer ve Denizbank EFT ücretleri ne kadar öğrenmek için okumaya devam edebilirsiniz.

Denizbank hesabınızda bulunan arayı başka bir bankada hesaba gönderebilirsiniz, yani EFT yapabilirsiniz. Denizbank başka hesaba para yatırma işlemini yaparken EFT işlem saatlerine dikkat etmelisiniz.

Denizbank EFT Saatleri

Denizbank EFT saatleri 08:30 – 17:00 saatleri aralığında yapılabilir. Bu saatler aralığında yapacağınız EFT işlemi kısa sürede tamamlanacaktır. İsterseniz internet üzerinden isterseniz Denizbank Şubesi’nden EFT işlemi yapabilirsiniz.

Denizbank EFT işlem saatleri dışında EFT yaparsanız bu durumda işleminiz hemen gerçekleşmeyecektir. EFT işlemini yapsanız bile yani para transferi yapsanız bile karşı tarafın hesabına hemen geçmeyecek, bir sonraki iş gününde para aktarımı tamamlanacaktır.

Bu nedenle EFT saatlerinde işleminizi yaparak işlemin kolaylıkla ve kısa sürede gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Denizbank EFT saatlerini şu şekilde özetleyelim;

Denizbank EFT saati başlangıç saati 08:30 ‘dur.

Denizbank EFT saati kaça kadar 17:00’a kadardır.

Denizbank EFT Ne Zaman Hesaba Geçer?

Denizban EFT saatleri aralığında EFT işleminizi yaparsanız işleminizin tamamlanması 5 ile 10 dakika sürede gerçekleşecektir. Ancak bankadaki işlem yoğunluğu nedeniyle bu süre uzayabilir ve 30 dakikayı bulabilir.

Denizbank İnternetten EFT Saatleri

Denizbank’ın internet bankacılığı olan Açıkdeniz ile EFT yapabilirsiniz. İnternet bankacılığından yapılacak olan EFT işlem saatleri ise 08:30 – 17:30 saatleri aralığıdır. Bu saatlerde internet bankacılığına kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaptıktan sonra kolaylıkla EFT işleminizi yapabilir, karşı tarafın hesabına parayı gönderebilirsiniz.

Denizbank EFT Ücretleri

Denizbank son EFT saati için belirlenen zamana kadar yapacağınız EFT işlemi kısa sürede tamamlancaktır. Denizbank’ta EFT ücretsiz bir işlem değildir. Belirli bir oranda EFT işlem masrafı alınmaktadır.

Denizbank internet şubesi EFT saati için belirlenen zamanda EFT işlemi yaparsanız ya da Geç EFT yaparsanız alınan Denizbank EFT ücreti şu şekilde olmaktadır;

-Denizbank internet bankacılığı EFT ücreti Hesaba, İsme, Kredi kartına EFT için alınan ücret 3.9 TL’dir.

-Denizbank internetten EFT ücreti Hesaba, İsme, Kredi kartına Geç EFT ücreti ise 6.5 TL’dir.

Şubeden Denizbank EFT ücreti ne kadar diye baktığımızda ise ;

Hesaptan EFT: Şube Masraf oranı maksimum %0.5 oranındadır. Masraf tutarı iseminimum 42 TL maksimum 420 TL olmaktadır.

Hesaptan Geç EFT: Şube maksimum %0.5 oranı masraf oranı olmaktadır. 52 TL münümum masraf oranı ve 430 TL maksimum masraf tutarı olmaktadır.

Daha ayrıntılı EFT işlem ücreti bilgisi için Denizbank resmi internet sitesinden Denizbank Ürün ve Gizmet Ücretleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Denizbank EFT Günleri

Denizbank EFT günlerinde yapacağınız EFT işlemleri kısa sürede karşı tarafın hesabına geçerken, EFT günleri dışında yapacağınız EFT işlemi bir sonraki iş günüde karşı tarafın hesabına aktarılmış olur.

Örneğin Denizbank cumartesi günü EFT işle:i yaptınız. EFT işlemi pazartesi günü iş günü başladığında ve EFT saati olan 08:30’da EFT işleminiz yapılır ve gönderdiğiniz para karşı tarafın hesabına geçer.

Bu nedenle EFT günlerinde EFT işlem yapmanız işleminizin beklemeden, kısa sürede tamamlanmasına yardımcı olur. Bankanın iş günlerinde EFT işleminizi yapabilirsiniz.

Cuma, cumartesi günlerinde internet bankacılığından EFT yapsanız da bir sonraki iş gününde işleminiz tamamlanır.

Denizbank EFT sorgulama için Denizbank Şubesi’ne gidebilirsiniz. İsterseniz 444 0 800 veya 0850 222 0 800 numaralarını da arayarak EFT sorgulama yapabilirsiniz.

998 okunma  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.