İş Bankası Maxipuan Nerelerde Kullanılır?

  İş Bankasi    19 Mayıs 2019
Yorum Yok

Maxipuan kampanyaları ile daha çok Maxipuan kazanma mümkündür. Kazanılan, biriken Maxipuan nasıl kullanılır ve Maxipuanlar nerede kullanılır yazımızda açıkladık. İş Bankası Maximum Kredi Kartınızla alışveriş yapabilir, yaptığınız alışverişlerden maxipuan kazanarak puanlarınızı başka alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Maxipuan Nedir?

İş Bankası Maximum Kredi Kartı kullanılarak Maximum üye iş yerlerinden yapılan alışverişlerden kazandığınız puanlar maxipuan olarak isimlendirilir. Maxipuan, Maximum üye iş yerlerinde anında para yerine kullanılabilir. Maxipuan ile alışverişlerinizin ödemesini yapabilirsiniz.

1 Maxipuan kaç TL diye baktığımızda ise  1 TL değerinde olduğu görülmektedir.

 Maxipuan Nasıl Kazanılır?

Maxipuan kazanmak için Maximum kredi kartınızı kullanarak alışveriş yapmalısınız. Üye iş yerlerinden ya da Maximum üye olmayan iş yerlerinden alışveriş yaptığınızda yaptığınız alışveriş tutarına göre ya da Maxipuan kampanyalarına göre puan kazanabilirsiniz.

Ne kadar Maxipuan kazananırım sorusunu şöyle açıklayabiliriz. Örneğin %1 Maxipuan kazanmanıza imkan veren bir Maximum üye iş yerinden alışveriş yapıyorsunuz diyelim. 100 TL tutarında alışveriş yaptığınızda 1 TL Maxipuan kazanmış olursunuz. 500 TL tutarında alışveriş yaparsanız 5 TL, 1000 TL tutarında alışveriş yaparsanız 10 TL Maxipuan kazanmanız mümkündür.

Maximum üyesi olmayan iş yerlerinden alışveriş yaptığınızda da Maxipuan kazanabilirsiniz. Bu iş yerlerinden yapacağınız her 40 TL tutarındaki alışverişler içim kazanacağınız Maxipuan 1 Kuruş değerinde olmaktadır.

Maxipuan Nasıl Kullanılır?

Maxipuan kullanımı için Maximum üye işyerlerini tercih etmelisiniz. Maximum üye işyerlerinden alışveriş yaptığınızda kazandığınız, biriktirdiğiniz Maxipuanları kullanarak para yerine puanlarınızla ödeme işlemini yapabilirsiniz.

Örneğin biriken Maxipuanlarınız 50 TL değerinde olsun. 45 TL tutarında bir kazak almak istediğinizde Maxipuanlarınızı kullanabilirsiniz. Bu durumda 50 TL değerindeki Maxipuanınızdan 45 TL değeri düşülür. Kazağı satın almak için para ödemeye gerek kalmadan maxipuanlarınızla ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz. Geriye kalan 5 TL değerindeli maxipuanlarınızı da sonraki alışverişinizde isterseniz kullanabilirsiniz. Bu alışverişi Maximum üye iş yerinde yaptığınıza dikkat etmelisiniz.

Kazandığınız Maxipuanları beklemeden istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Maxipuanlarımı Nerede Kullanabilirim?

Biriken Maxipuanlar Maximum üye iş yerleri için belirlenen, anlaşmalı kuruluşlarda kullanılabilir. Giyim, market, benzin, online alışveriş gibi bir çok mağaza ve markette maxipuan kullanılabilir. Maxipuan harcaması yapabileceğiniz Maximum üye iş yerlerinden bazıları şöyle;

Maxi Puan Kullanılabilen Mağazalar :

KOÇTAŞ

LC WAIKIKI

TEKZEN

BOYNER

BİMEKS

MEDIAMARKT

Maxipuan Kullanabilen Marketler :

MİGROS

CARREFOUR

ŞOK

Maxi Puan Kullanılabilen İnternet Alışveriş Siteleri :

HIZLIAL

HEPSIBURADA

KANGURUM

MARKAFONI

SANALMARKET

Maxipuan Kullanılabilen Benzinlikler:

TOTAL

PETROL OFİSİ

BP

OPET

 

2191 okunma  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.